Plisé, skládaná roleta

Plisé – skládaná roleta

je skládaná látková roleta, která poskytne zastínění šité na míru vaší místnosti. Vybrat si můžete plisované látky s různým stupněm propustnosti světla, látky zatemňující, s napařovanou hliníkovou vrstvou, která eliminuje sílu tepelného záření nebo látky s perleťovými nátěry s vysokým stupněm odrazu světla. Ve srovnání s klasickou interiérovou roletou nebo žaluzií je tento systém ojedinělý tím, že lze intenzitu stínění nastavit současně stažením/vytažením horního nebo dolního profilu, což umožňuje vytvořit stínící pruh libovolné výšky. Speciální je také provedení Plisé se dvěma látkami, kterými si změníte interiér dle svého momentálního rozpoložení. V tradičním pojetí plní Plisé stínící funkci, v dnešním pojetí jsou navíc moderním doplňkem oken a šperkem vašeho interiéru. Plisé jsou v současné době také ceněny pro svou schopnost uspořit energii.

Plisé Uno – skládaná roleta

Skládaná roleta PLISÉ UNO je moderní, dekorativní a vysoce funkční stínící prvek vhodný do jakéhokoli interiéru. Roletu lze použít pro všechny typy oken či dveří a jiná atypická zastínění. Díky upevnění přímo u skla napomáhá roleta optimalizovat tepelnou pohodu v místnosti. V letním období velmi dobře zabraňuje pronikání nežádoucího tepla dovnitř, v zimním období pak naopak zamezuje úniku tepla ven. Systém PLISÉ UNO je dostupný v mnoha barevných provedeních, včetně dekorů dřeva. V naší široké nabídce textilií pro rolety PLISÉ naleznete textilie různých druhů, barevností, designů a funkčních vlastností.

Plisé Duo – skládaná roleta

PLISÉ DUO je variabilní systém, který lze stahovat libovolně po celé délce okna, umožňuje tak při použití dvou různých textilií regulovat míru zastínění podle aktuálních potřeb. Systém PLISÉ DUO je dostupný v mnoha barevných provedeních, včetně dekorů dřeva. V naší široké nabídce textilií pro rolety PLISÉ naleznete textilie různých druhů, barevností, designů a funkčních vlastností.

Plisé Vario – skládaná roleta

PLISÉ VARIO je variabilní systém, který lze stahovat libovolně po celé délce okna, umožňuje tak při použití dvou různých textilií regulovat míru zastínění podle aktuálních potřeb. Systém PLISÉ VARIO je dostupný v mnoha barevných provedeních, včetně dekorů dřeva. V naší široké nabídce textilií pro rolety PLISÉ naleznete textilie různých druhů, barevností, designů a funkčních vlastností.